akryl, płótno, 100x80 cm, sygn. na licu: EWA MIAZEK 2018, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK DRAGONFLIES 2018, ACRYLIC 100x80 cm
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené