Wiktoria Radziemska-Kądziela (ur. 2001), Bez tytułu, 2020
addVaše poznámkacreate
Popis položky
akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: 2020 Radziemska Wiktoria
ŠtítkyBETA