Marcin Pińkowski (ur. 1992), Galaktyka i Droga Mleczna nocą, 2020
addVaše poznámkacreate
Popis položky
technika mieszana (olej, farba fluorescencyjna), płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: Pińkowski
ŠtítkyBETA