Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
34

MICHAŁ WRĘGA, Azot, fosfor, arsen, 2018

add Vaše poznámka
Popis položky

Olej, akryl, spray na płótnie lnianym 120cm x 100cm, 2018, sygn. p.d 'SEPE', tył: 'SEPE | 2018 | Azot, fosfor, arsen | 120 x 100'

Przygotowany na wystawę zbiorową do muzeum MUCA w Monachium w 2018 pt. "IMAGO". Obraz jest parafrazą dzieła Witkacego pod tym samym tytułem.

Urodzony w 1982 roku, jest absolwentem Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (dyplom w 2008 roku pod kierunkiem prof. S. Iwańskiego) oraz Wydziału Architektury Krajobrazu na SGGW w Warszawie. Od 1996 roku związany jest ze street art’em, zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Wraz z Danielem Kalińskim (‚Chazme’) artysta zdobył już uznanie na street artowej scenie poza granicami Polski. Obaj zapraszani są np. do Berlina oraz Genewy. Jego prace można zobaczyć na murach takich miast jak: Monachium, Oslo, Praga, Berlin, Lille, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław. Brał udział w festiwalach sztuki: „Europe XXl” Lille 2009, „Inspiracje” Międzynarodowy Festiwal Sztuki, Szczecin 2009, „Secret Wars” Glasgow/Malmo/Bristol/Warszawa 2010. Wystawiał w Krakowie, Warszawie, łodzi, Berlinie, Monachium, Glasgow.

Aukce
5. aukce současného umění v Galicii
Datum
10 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
1 566 EUR
Prodejní cena
2 573 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
2 237 EUR
Navýšení
164%
Zobrazení: 301 | Oblíbené: 0
Aukce

Art Agenda Nova

Datum
10 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy
  15 000

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Art Agenda Nova
Art Agenda Nova
ul. Batorego 2 / 7
31-135 Kraków
+48 12 222 50 53
Otevírací doba
pondělí
Otevřeno
úterý
Otevřeno
středa
Otevřeno
čtvrtek
Otevřeno
pátek
Otevřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno
Zákazníci kupující díla tohoto umělce kupovali také