olej, płótno, 60 x 44 cm, sygn. l.d.: J. Wasiołek, na odwrocie naklejka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych oddział w Łodzi
Pochodzenie:
-bezpośredni dar artysty
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené