Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
31

Piotr Kutryba (ur. 1959), Wieczorna zima, 2015

add Vaše poznámka
Popis položky
olej na płótnie / 62 x 82 cm
sygnatura :p.d. Piotr Kutryba

Piotr Kutryba

Urodził się 27 czerwca 1959 roku w Bestwinie. Studiował na katowickim Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom z projektowania graficznego pod kierunkiem doc. Gerarda Labusa i z malarstwa u prof. Romana Nowatorskiego uzyskał w 1983 roku. Członkiem ZPAP jest od roku 2014.

Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, projektowaniem graficznym, rysunkiem satyrycznym.

Był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, posiada prace w wielu zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

Aukce
Aukce uměleckých děl
Datum
13 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
446 EUR
Prodejní cena
žádné nabídky
Položka už není dostupná
Zobrazení: 39 | Oblíbené: 0
Aukce

ZPAP Bielsko-Biała

Aukce uměleckých děl
Datum
13 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
ZPAP Bielsko-Biała
Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Bielsko-Biała
Rynek 27
43-300 Bielsko-Biała
+48 608 522 546