akryl / płótno
140 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu l.g.: DOMINIK | SMOLIK | „JTT” | AKRYL/PŁÓTNO | 140X100 CM
sygnowany i datowany na odwrociu p.g.: Dominik | Smolik | MMXX
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené