technika własna (litografia); papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Bronisław Chromy / 1989 (pisakiem).
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené