Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
58

Jan Szancenbach (1928-1998), Pejzaż nocny z Paryża - Pont Neuf i Pont Des Arts, 1996

add Vaše poznámka
Popis položky
Doplatky: +5% / 3% Droit de suite
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach (pomarańczową farbą)
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / PEJZAŻ NOCNY Z PARYŻA / (PONT NEUF I / PONT DES ARTS) / 1996
Aukce
Aukce uměleckých děl a starožitností
Datum
18 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
4 251 EUR
Prodejní cena
5 016 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
4 251 EUR
Navýšení
118%
Zobrazení: 187 | Oblíbené: 0
Aukce

Galeria Vratislavia

Datum
18 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Galeria Vratislavia
Galeria Vratislavia
ul. Odrzańska 8 / 1
50-113 Wrocław
+48505072334
Zákazníci kupující díla tohoto umělce kupovali také