akwarela, papier, 12 × 17 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: 28/922/ Mokwa
na odwrocie nalepka BAZAR KATOLICKI/ŁÓDŹ SIENKIEWICZA 49/WYTWÓRNIA DEWOCJONALII.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené