Opis
waga spodków i łyżeczek 370 g, filiżanki wys. 4,8, śr. 9 cm, spodki śr. 12 cm
Puncowanie: VIET-NAM 0,900 P.L
Stan zachowania: klejone pęknięcie na jednej filiżance
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1500 - 1600
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1500 - 1600
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||