Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
397

add Vaše poznámka
Popis položky
WIADOMOŚCI numizmatyczno-archeologiczne. Organ Towarzystwa Numizmatycznego. Kraków. Red. Władysław Bartynowski i Feliks Kopera. T. 4, R. 13, nr 1, 2-3, 4.1902. 4, szp. [398]-435, tabl. 2;  [438]-492, tabl. 5; [493]-508 + Zbiorcza karta tyt. do t. 4 ze spisem rzeczy (karty 2). broszura.
Zabrudzenia i naddarcia okładek, niewielkie ubytki  krawędzi okładek, wewnątrz stan dobry.
Nr 1 zawiera m.in.: Z. Batoski - Katalog zbioru gemm króla Stanisława Augusta przez Jana Alberttrandego. L. Lepszy - Kultura epoki jagiellońskiej w świetle wystawy zabytków w 500-letnią rocznicę odrodzenia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Fr. Piekosiński - Jana Karola Ślepowron Dachnowskiego Summaryusz Herbarza szlachty prusko- polskiej.
Nr 2-3 zawiera m.in.: S. J. Czarnowski - Grodzisko na górze Okopy nad rzeką Prądnikiem pod Ojcowem. L. Lepszy - Kultura epoki jagiellońskiej (c.d.). J. Zieliński - Bensheim vel Bensheimer Jan, rytownik medalier w XVII w. Fr. Piekosiński - Jana Karola Ślepowron Dachnowskiego Summaryusz Herbarza szlachty prusko- polskiej (c.d.)
Nr 4 zawiera m.in.: Fr. Piekosiński - Najdawniejszy dokument polski. M. Gumowski - Denary pierwszej doby piastowskiej.
Aukce
Lednová aukce
Datum
26 Leden 2021 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
31 EUR
Prodejní cena
34 EUR
Navýšení
110%
Zobrazení: 66 | Oblíbené: 1
Aukce

Antykwariat RARA AVIS

Lednová aukce
Datum
26 Leden 2021 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy
  > 5
  50

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Antykwariat RARA AVIS
Antykwariat "RARA AVIS" s.c.
ul. Szpitalna 11
31-024 Kraków
+48124220390
Otevírací doba
pondělí
10:00 - 18:00
úterý
10:00 - 18:00
středa
10:00 - 18:00
čtvrtek
10:00 - 18:00
pátek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
neděle
Zavřeno