olej, płótno częściowo dublowane na wosk; 47 x 66 cm;
sygn i dat. p. d.: W. Wollschlager / 1878 (? - słabo czytelnie);
stan zachowania: obraz z krakelurą, odpryski malatury.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené