Sławomir Toman, Bez tytułu z cyklu Osobliwości, 2015
addVaše poznámkacreate
Popis položky
olej, płótno, 116.00 x 89.00 cm
opisany na odwrocie: TOMAN’S BEZ TYTUŁU 2015 OLEJ 116x89 CM
ŠtítkyBETA