26

Marta Czarnecka (ur. 1991) - Chorwacja 2013, z cyklu "Re-interpretacje", 2014

add Vaše poznámka
Popis položky
Odhady: 928 - 1 160 EUR | 4 000 - 5 000 PLN

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. i opisany na odwrocie

Aukce
13 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
Datum
24 Listopad 2018
Vyvolávací cena
510 EUR
Odhady
928 - 1 160 EUR
4 000 - 5 000 PLN
Prodejní cena
2 053 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
1 740 EUR
Navýšení
402%
Zobrazení: 60 | Oblíbené: 0
Aukce

Datum
24 Listopad 2018
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání

O aukci

Čekejte...
O prodejci
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Otevírací doba
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Příjem položek do aukcí

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]