akryl, płótno, 146 x 112 cm, sygn. na odwrocie; obraz inspirowany zapisem z sejsmografu rejestrującego wstrząsy podczas trzęsienia ziemi w San Francisco w 1906 r.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené