Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
11

Marcin Jasik, Dementia praecox, 2017

add Vaše poznámka
Popis položky

olej, płótno, kolaż, 100 x 180 cm, sygn. na odwrocie: Marcin Jasik 2017

Aukce
22 New Art Auction - sběratelé vol. 3
Datum
21 Listopad 2018 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
348 EUR
Prodejní cena
602 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
510 EUR
Navýšení
173%
Zobrazení: 112 | Oblíbené: 0
Aukce

Galeria Bohema

Datum
21 Listopad 2018 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Galeria Bohema
Galeria Bohema
Środkowa 12
03-430 Warszawa
+48 889 202 281
Zákazníci kupující díla tohoto umělce kupovali také