akwarela, ołówek, papier, 33 x 24,5 cm, sygn. p .d.: jms, na odwrocie pieczątka: POLSKI ZESPÓŁ TAŃCA, Warszawa, ul. Bednarska 7
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené