mechanizm o naciągu sprężynowym, regulator wahadłowy, z systemem bicia godzin i półgodzin; sygnowany: Samuel Marti Medaille d’Or Paris 1900; 1 49 48
Stan: spękania, ubytki emalii na tarczy, pęknięte szkło przed tarczą.
Cena wywoławcza 3250
Estymacja 3750 - 4000