olej, tektura; 48 x 63,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: R.Fra Najman (?) 1927 … (słabo czytelna, ryte w farbie).
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené
100 000 | |||
> | 2 000 | ||
200 000 | |||
> | 5 000 | ||
500 000 | |||
> | 10 000 | ||