olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L(?)Kwiatkowski / Jastrzębia Góra;
na odwrocie napis: Kwiatkowski / Jastrzębia Góra 192 (ołówkiem).
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené