olej, tektura; 30 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ST. GAŁEK / 1919;
na odwrocie nalepka z galerii Panorama z informacją o obrazie: ST. GAŁEK / 1919.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené