drewno złocone; wys. 133,5 cm, szer. 70 cm, głęb. 19 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?; XIX w.
Pełnoplastyczna figura Chrystusa rozpięta na krzyżu o ramionach zdobionych od frontu szerokimi, wykonanymi dłutem żłobieniami; końce wykrojone w kształt trefla; nad głową Ukrzyżowanego tabliczka z napisem „IN / RI”, zwieńczona rollwerkiem, u dołu rozdwojona.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené