porcelana malowana, 12 x 33 x 11 cm;<br>sygnatura: pięczęć fabryki<br>Zakłady Porcelany Stołowej Wałbrzych, lata 60. XX w.<br>
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené