porcelana, natrysk wybierany, złocenia, średn. 32 cm;<br>sygnowany: C (w trójkącie)/Chodzież/Made in Poland (częściowo nieczytelne)<br>Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené