drewno sosnowe, lakierowane, 77 x 125,5 x 65 cm;
Polska, lata 60. XX w.
proweniencja: Jerzy Andrzej Jedlicki (1930-2018) – polski historyk idei, profesor nauk humanistycznych, działacz opozycji w okresie PRL
Oryginalny stan zachowania.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené