proj. Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak (1931-2003), ok.1957 r.
porcelana malowana naszkliwnie, wys.17.5 cm;
sygnatura: stempel fabryki i ręcznie: C-506-967 1
Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené