wełna (?), 106 x 147,3 cm;
sygn. p. d.: HSP (w ramach kompozycji)
Zakopiańskie Warsztaty Wzorcowe, lata 80. XX w.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené
wełna (?), 106 x 147,3 cm;
20 000 | |||