proj. Jan Sowiński (1911 - 1990), wzór 509, 1962 r.<br>fajans szkliwiony, malowany, w18,3 x 12 x 6,5 cm<br>sygnatura: Zakłady Fajansu/Włocławek/Rewolucji 1905<br>Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w.<br>
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené