porcelana, farby naszkliwne, wys.: 25 cm;<br>sygnatura: STEATYT/ZB/KATOWICE (pieczęć)<br>"Steatyt" Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 70. XX w.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené