ilustracja do książki Ludwika Stommy Kobiet czar
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
sygn., dat. i opisana na dole;
na odwrocie dane autorskie.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené