olej, płótno, 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59;
reprodukowany: Tadeusz Łapiński. Przestrzeń Nieskończona, Gliwice
2007, s. 27.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené