Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Orientace
Velikost
Tagy

Knihy a staré tisky - Internetové aukce Licitace online

Bohatá sbírka svazků je skutečnou příležitostí pro milovníky a znalce literatury, aby získali do vlastnictví jedinečné exempláře. Naše antikvární aukce a prodej starých tisků jsou jediné události, kdy můžete získat vynikající, ale i extrémně vzácné knihy a staré tisky z druhé poloviny dvacátého století nebo starší. Na aukční platformě OneBid najdete unikátní exempláře, které rozhodně stojí za to, abyste o ně rozšířili své stávající sbírky. To je také vhodný okamžik, kdy si můžete vytvořit novou sbírku např. starých českých tisků. Podívejte se na naši nabídku a začněte dražit. Seznamte se s našimi internetovými aukcemi starých tisků.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie

Vzácné knihy – co to jsou staré tisky?

Online nákup starých tisků a vzácných knih je skvělý nápad, jak ziskově investovat. Bylo by však vhodné vědět, co to jsou staré tisky a čím se vyznačují, aby bylo možné učinit vědomé rozhodnutí. Staré tisky jsou podle definice veškeré publikace, které byly vytištěny od vynálezu knihtisku až do konce osmnáctého století. To je období zahrnující asi 350 let a začíná v roce 1455. Publikace jsou mj. všechny druhy letáků, mapy, grafika, samozřejmě knihy a brožury, ale i například doklady. Staré tisky byly také rozděleny na výjimečné exempláře, tedy prvotisky (inkunábule) a postinkunábule. Stává se, že v závislosti na zemi může být toto období datováno jinak (v úvahu se bere mj. rychlá industrializace), a tak například české staré tisky jsou všechny publikace, které byly vytištěny v letech 1501-1800. Všechny staré tisky musí mít jeden hlavní rys, který je odlišuje od všech ostatních knih vzniklých později. Jedná se o ruční výrobu a spojení všech částí knihy. K těm prvkům patří papír, typografie, ilustrace a vazba. Kromě toho musí být staré tisky vyrobeny s péčí o nejvyšší editorskou úroveň celé knihy nebo jakékoli jiné publikace. Na aukční platformě OneBid na vás čeká prodej starých tisků na aukcích.

Staré české tisky, staré tisky – prodej na internetových aukcích OneBid

Nabídka online aukcí starých tisků a vzácných knih v naší nabídce je rozmanitá, takže si každý může najít přesně ten výtisk, který hledá. Na našich webových stránkách OneBid můžete najít mj. unikátní rukopisy například norského skladatele Thomase Tellefsena, jejichž vyvolávací cena činí desítky tisíc koron, ale i další unikátní exempláře, např. exkluzivní katalogy, poezii a prózu. Všechny vzácné knihy a staré české tisky prezentované na naší aukční platformě mají svou vlastní kartu, na které je podrobný popis a fotografie podrobností. Často je také přiložen stručný životopis daného autora nebo vydavatele. V případě jakýchkoliv dotazů nebo pochybností je vám k dispozici náš tým. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme profesionální radu. Určitě se na to podívejte!

OneBid – online staré výtisky, aukce vzácných knih a nejen to

OneBid je moderní aukční platforma, která byla založena v roce 2014 s cílem umožnit uživatelům účastnit se živě vybraných aukcí přes internet – nejen prodeje starých tisků online. Mezi nabízenými obory jsou mj. staré a současné malířství, fotografie, šperky, militaria, sbírky mincí, bankovek, medailí a vyznamenání. OneBid zaujímá pevné místo ve světové špičce z hlediska kvality a funkčnosti a nijak nezaostává za ostatními zahraničními weby tohoto typu.

S námi se zúčastníte online dražby v reálném čase a online získáte unikátní starý tisk a vzácné knihy, které se stanou dobrou alokací kapitálu nebo prvkem větší sbírky. Již dnes se přihlaste k odběru zpravodaje, abyste nepropásli žádnou příležitost. Zaregistrujte se na webu a aktivně se zúčastněte dražby. Nakupujte nepřetržitě na online aukcích starých českých tisků. Jedinečné předměty ze sbírky aukční platformy OneBid jsou už dnes k mání – podívejte se!