894

XF+
add Ihre Notiz
Losbeschreibung
Erhaltungszustand: XF+
Schätzungen: 63 EUR | 250 PLN
FRANCJA, Napoleon Bonaparte Konsul, medal sygnowany BRENET / DENON DIREXIT wybity z okazji przygotowań do wyprawy na Anglię 1803 r,. Aw: Głowa w prawo, Rw: Fortuna siedząca na okręcie i napis w otoku A LA FORTUNE CONSERVATRICE, napis w odcinku L’AN 4 DE / BONAPARTE, brąz 34 mm, Slg Julius 1173, patyna
Auktion
42 aukcja WCN
27 Februar 2010
Ausrufungspreis
50 EUR
Schätzungen
63 EUR
250 PLN
Erhaltungszustand
XF+
Endpreis
55 EUR
Mehrgebot
110%
Ansichten: 3 | Favoriten: 0
Auktion
WCN

WCN

42 aukcja WCN
27 Februar 2010
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
Nicht weniger als 0 EUR für dieses Los
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Warten...
Über den Verkäufer
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Öffnungszeiten
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Annahme von Lose für die Auktion
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47