Erweiterte Suche Erweiterte Suche
9

Zdzisław Beksiński, rysunek modyfikowany komputerowo

add Ihre Notiz
Losbeschreibung

Szerokość: 45 cm / w ramie 61 cm

Wysokość: 32 cm / w ramie 46,5 cm

Technika: rysunek modyfikowany komputerowo

Oprawa: rama ze szkłem z passe-partout

Sygnatura: sygnatura z numerem edycji na pieczęci na odwrocie

Certyfikat autentyczności

Zdzisław Beksiński był fanem nowinek technicznych, szczególnie w obrębie narzędzi mogących wprowadzić nowy wymiar w jego twórczości. Po wielu latach koncentracji na malarstwie i rysunku oraz całkowitym odejściu od fotografii artystycznej z końcem lat 90. zafascynował się możliwościami komputerów w tworzeniu grafiki cyfrowej. Beksiński zaczyna łączyć klasyczny rysunek z modyfikacjami komputerowymi. Odręczny rysunek skanuje i w programach komputerowych poddaje modyfikacji.

Rysunki modyfikowane komputerowo Zdzisława Beksińskiego drukowane są z oryginalnych nośników pozostawionych przez artystę, udostępnione są w edycji limitowanej 60 egzemplarzy dla każdego motywu. Opatrzone są pieczęcią suchą oraz pieczęcią mokrą z opisem numeru kopii i sygnaturą potwierdzającą autentyczność.

Auktion
Versteigerung - Zdzisław Beksiński
26 Oktober 2019 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
456 EUR
Endpreis
538 EUR
Endpreis mit ohne Auktionsgebühr
456 EUR
Mehrgebot
118%
Ansichten: 132 | Favoriten: 0
Auktion

Vivid Gallery

26 Oktober 2019 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
Vivid Gallery
Pro Studio Joanna Woziwodzka
Plac Kościuszki 4
50-029 Wrocław
+48 781666640
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch