litografia barwna/papier, 45 x 56,7 cm w świetle passe –
partout, 54 x 74 cm wymiar arkusza
sygnowany na płycie l.d.: "Kisling"
praca posiada pieczęć owalną p.d.: "ATELIER
KISLING" podpisana przez Jeana Kislinga z numerem l.d.: "XXVI/L"
praca
posiada nieznaczną plamę po prawej stronie arkusza