olej,
płotno, 130 x 100 cm, sygn. l.d.: Olbiński oraz na odwrocie 130 x 100 cm| Olbiński |2017
olej,
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||