akryl/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'M.Michoń', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Michoń | 2019r. | ”Tłum kobiet w Indiach” | z cyklu „kolory tłumu”'