olej, tektura; 72 x 102 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PIOTROWSKI 1918;
na odwrocie nalepka z TPSP w Poznaniu z autorem i tytułem obrazu: Antoni Piotrowski / Pan Referendarz kupuje konie oraz ceną.