litografia barwna/papier, 56,5 x 41,5 cm (wymiary odbitki), 60 x 44 cm (wymiary planszy w świetle passe-partout),
sygnowana p.d.: Kisling (na kamieniu), p.d.: sucha pieczęć ATELIER KISLING, poniżej podpis oł. Jean Kisling, l.d.: nr odbitki 19/150