akwarela, cienkopis, papier / 70 x 50 cm
108 x 83 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data p.d.: ’Justyna Kocztorz 2019r.’
numer inwentarzowy: 47/21/3/2019 poz. 3
pochodzenie: bezpośredni zakup od twórcy
„W moich obrazach przekazuję światu swoją pozytywną energię.”
Justyna Kocztorz