Monika Malewska, Szkielet małpy z kwiatami Amarylisu, z serii Drzewo Życia, 2018
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
olej, płótno, 91 x 106 cm, sygn. na odwrocie
EtikettenBETA