litografia barwna, papier, 54,5 × 47 cm
(zadruk), 61,5 × 51 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling,; opis. ołówkiem l. d.: 15/150, p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling