akwaforta, papier, 15,5 × 10 cm (odcisk płyty), 24 × 17 cm w świetle ramy
sygn. na płycie p. d.: J. PIENIĄŻĘK oraz l. d.: WILNO
poniżej ołówkiem dedykacja: P. Antoniemu Bartkowskiemu|w dowód koleżeńskiej i przy – |jacielskiej pamięci |Józef Pieniążek