olej, deska; 34 x 44 cm;
sygn. i dat. u dołu: Zbigniew Makowski 1975.;
opisany na odwrocie: dla Jerzego - / Zbigniew.X.1975;
Pochodzenie: Kolekcja Jerzego Olkiewicza.