Piotr KACHNY (ur. 1978 r., Kluczbork)
Chao Et Resurrectionis, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 125 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Piotr Kachny „Chao Et Resurrectionis” 2019’
Ukończył studia na UAM w Poznaniu (wydział pedagogiczno artystyczny w Kaliszu) na kierunku EASP (dyplom z malarstwa) oraz Natonal College of Art and Design (Dublin). Maluje, zajmuje się fotografią artystyczną oraz fotomontażem.