technika własna, płyta, 51x35 cm, oprawa autorska
sygn. p.d.: S.J.A. Tomalak, opisany na odwrocie: S.J.A. Tomalak 1989/2015
Fragment 291 51x35 cm – płyta, tech. wł. oraz nalepka autorska