wydruk cyfrowy / papier naklejony na karton
ed. 5/25
63,5 × 48,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: PO 743, śr.d.: 5/25, p.d.: BEKSIŃSKI 99
Wystawiany:
Zdzisław Beksiński. Wystawa grafiki komputerowej, Galeria Sztuki Współczesnej ESTA w Gliwicach, Galeria Renes w Poznaniu, Studio Renes w Warszawie, Galeria Top Art. w Szczecinie, Centrum Sztuki w Kluczborku, Galeria Sztuki BWA „U Jaksy” w Miechowie, 1999
Reprodukowany:
Zdzisław Beksiński, kat. wystawy grafiki komputerowej z Galerii Sztuki Współczesnej ESTA w Gliwicach, Galerii Renes w Poznaniu, Studio Renes w Warszawie, Galerii Top Art w Szczecinie, Centrum Sztuki w Kluczborku i Galerii Sztuki BWA „U Jaksy” w Miechowie, Gliwice 1999, s. nlb. (okładka)
Beksiński 2, red. Joanna Kułakowska-Lis, Olszanica 2010, s. 119 (jako „Fotomontaż komputerowy”)