olej, sklejka, 54,5 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 936,
na odwrocie napis, w formie stempla: Stwierdzam autentyczność / tego obrazu / Jerzy Kossak oraz stempel autorski, z numerem: 0814 (dopisanym odręcznie).