Pieniążek Józef (1888-1953), Profesor Leon Wyczółkowski w swojej pracowni, 1925
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
Akwaforta z akwatintą; wym.: 268 x 225 mm (plansza: 395 x 325 mm); sygn. płyta i oł. p.d.: Józef Pieniążek; l.d. tytuł. Bardzo dobra odbitka. Pieniążek był uczniem i przyjacielem Wyczółkowskiego, wspólnie jedzili na plenery.
EtikettenBETA
Auktion
Kunstauktion Nr. 56: Malerei, Druckgrafik, Zeichnung